NOMAX TRADING SP. Z O.O.

Kontakt

Siedziba

ul. Ceramiki 37
41-945 Piekary Śląskie

tel. +48 32 390 81 00, +48 32 390 81 01
fax + 48 32 390 81 99
infolinia 801 501 101
e-mail: nt@nomax.pl

X Wydział Gospodarczy
Krajowego Rejestru Sądowego w Gliwicach
KRS: 0000269226
Regon: 240513647
NIP: 498-02-14-774
Kapitał zakładowy: 3.186.000 PLN

Konto bankowe:
ING Bank Śląski S.A. Katowice O/Bytom
90 1050 1230 1000 0023 1171 2554

Radosław Hetman
Manager ds. Klientów Kluczowych
 

tel. +48 32 390 81 35 fax +48 32 390 81 99 kom. +48 508 308 694 e-mail rhetman@nomax.pl

Mariusz Zawiślak
Manager ds. Klientów Kluczowych
 

tel. +48 32 390 81 08 fax +48 32 390 81 99 kom. +48 600 965 334 e-mail mzawislak@nomax.pl

Piotr Gustowski
Manager ds. Klientów Kluczowych
 

fax + 48 65 548 11 48 kom. +48 606 70 88 17 e-mail pgustowski@nomax.pl

Paweł Białkowski
Manager ds. Klientów Kluczowych
 

kom. +48 604 496 932 e-mail pbialkowski@nomax.pl

Waldemar Jurczak
Manager ds. Klientów Kluczowych
 

kom. +48 604 582 419 e-mail wjurczak@nomax.pl

Aneta Gil
Specjalista ds. Rozwoju Sprzedaży
 

tel. + 48 65 548 11 48 fax + 48 65 548 11 48 e-mail agil@nomax.pl

Dagmara Maciejewska
Specjalista ds. Rozwoju Sprzedaży
 

tel. +48 42 655 87 55 fax +48 32 450 20 73 e-mail dmaciejewska@nomax.pl

Anna Hojka
Specjalista ds. Rozwoju Sprzedaży
 

tel. +48 32 390 81 05 fax +48 32 390 81 99 kom. +48 508 279 001 e-mail ahojka@nomax.pl

Bartłomiej Bock EN EN
International Sales Manager
 

tel. +48 32 390 81 25 fax +48 32 390 81 99 kom. +48 508 278 965 e-mail bbock@nomax.pl

Łukasz Sikora EN EN
International Sales Manager
 

tel. +48 32 390 81 36 fax +48 32 390 81 99 kom. +48 506 637 433 e-mail lsikora@nomax.pl

Klaudia Maniak EN
Customer Service
 

tel. +48 32 390 81 23 fax +48 32 390 81 99 kom. +48 606 284 003 e-mail kmaniak@nomax.pl

Irina Milovanova EN
Customer Service
 

tel. +48 32 390 81 23 fax +48 32 390 81 99 kom. +48 604 448 336 e-mail imilovanova@nomax.pl

Marta Woźnica
Lider Planowania Logistycznego
 

tel. +48 32 390 81 84 fax +48 32 390 81 99 kom. + 48 504 952 634 e-mail mwoznica@nomax.pl

Małgorzata Przybyła
Specjalista ds. Planowania Logistycznego
 

tel. +48 32 390 81 02 fax +48 32 390 81 99 kom. +48 606 894 174 e-mail mprzybyla@nomax.pl

Katarzyna Kozubal
Specjalista ds. Planowania Logistycznego
 

tel. +48 32 390 81 03 fax +48 32 390 81 99 kom. +48 508 278 989 e-mail kkozubal@nomax.pl

Piotr Sosinka
Specjalista ds. Planowania Logistycznego
 

tel. +48 32 390 81 18 fax +48 32 390 81 99 kom. +48 508 278 756 e-mail psosinka@nomax.pl

Kajetan Wojtala
Lider Procesów Logistycznych
 

tel. +48 32 390 81 22 fax +48 32 390 81 99 kom. +48 504 452 306 e-mail kwojtala@nomax.pl

Michał Ruski
Specjalista ds. Procesów Logistycznych
 

tel. +48 32 390 81 65 fax +48 32 390 81 99 kom. +48 508 278 683 e-mail mruski@nomax.pl

ODDZIAŁ RYBNIK
ul. Prosta 15, 44-200 Rybnik
czynne: Pn.-Pt.: 7:00 - 15:00

tel. +48 32 422 40 14 fax +48 32 422 40 14 e-mail rybnik@nomax.pl

Andrzej Noszczyński
Specjalista ds. Marketingu
 

tel. +48 32 390 81 75 fax +48 32 390 81 99 kom. +48 508 278 719 e-mail anoszczynski@nomax.pl

Masz pytania dotyczące naszych produktów? Dowiedz się więcej już teraz! Skorzystaj z możliwości kontaktu.
pl

Newsletter

Aktualności. Nowości produktowe. Bieżące wydarzenia