NOMAX TRADING SP. Z O.O.

Kontakt

Siedziba

ul. Ceramiki 37
41-945 Piekary Śląskie

tel. +48 32 390 81 00, +48 32 390 81 01
fax + 48 32 390 81 99
infolinia 801 501 101
e-mail: nt@nomaxtrading.eu

X Wydział Gospodarczy
Krajowego Rejestru Sądowego w Gliwicach
KRS: 0000269226
Regon: 240513647
NIP: 498-02-14-774
Kapitał zakładowy: 3.186.000 PLN

Konto bankowe:
ING Bank Śląski S.A. Katowice O/Bytom
90 1050 1230 1000 0023 1171 2554

Aleksandra Ilnicka-Łoza
Wiceprezes Zarządu
Dyrektor ds. Sprzedaży Krajowej

tel. +48 32 390 81 04 fax +48 32 390 81 99 kom. +48 600 426 574 e-mail aloza@nomaxtrading.eu

Katarzyna Kozubal
Biuro Obsługi Klienta
 

tel. +48 32 450 20 72 fax +48 32 450 20 73 kom. +48 508 278 989 e-mail kkozubal@nomaxtrading.eu

Radosław Hetman
Key Account Manager
 

tel. +48 32 390 81 35 fax +48 32 390 81 99 kom. +48 508 308 694 e-mail rhetman@nomaxtrading.eu

Waldemar Jurczak
Regionalny Manager Sprzedaży
 

kom. +48 604 582 419 e-mail wjurczak@nomaxtrading.eu

ODDZIAŁ RADZIONKÓW
ul. Sikorskiego 9-11, 41-922 Radzionków
czynne: Pn.-Pt.: 7:00 - 16:00

tel. +48 32 450 20 71 - 72 fax +48 32 450 20 73 e-mail radzionkow@nomaxtrading.eu

Mariusz Zawiślak
Kierownik Oddziału Radzionków
 

tel. +48 32 390 81 08 kom. +48 600 965 334 e-mail mzawislak@nomaxtrading.eu

ODDZIAŁ KALISZ
ul. Wolności 10, 63-740 Kobylin
czynne: Pn.-Pt.: 7:00 - 15:00

tel. + 48 65 548 11 48 fax + 48 65 548 11 48 e-mail kobylin@nomaxtrading.eu

Piotr Gustowski
Kierownik oddziału Kalisz
 

kom. +48 606 70 88 17 e-mail pgustowski@nomaxtrading.eu

ODDZIAŁ POZNAŃ
ul. Świebodzińska 9, 64-305 Bolewice
czynne: Pn.-Pt.: 7:00 - 15:00

tel. +48 61 441 95 91 fax +48 61 441 17 40 e-mail bolewice@nomaxtrading.eu

Lilianna Roszkowiak
Kierownik Oddziału Poznań
 

kom. + 48 606 284 004 e-mail l.roszkowiak@nomaxtrading.eu

ODDZIAŁ GDAŃSK
ul. Czołgistów 8 i 10, 83-000 Pruszcz Gdański
czynne: Pn.-Pt.: 7:00 - 16:00

tel. +48 58 324 40 22 fax +48 58 324 40 22 e-mail gdansk@nomaxtrading.eu

Jarosław Babiś
Kierownik oddziału Gdańsk
 

kom. +48 600 941 690 e-mail jbabis@nomaxtrading.eu

ODDZIAŁ ŁÓDŹ
ul. Wydawnicza 1/3 lok.6, 92-333 Łódź
 

tel. +48 42 655 87 55 fax +48 32 450 20 73 e-mail lodz@nomaxtrading.eu

Paweł Białkowski
Regionalny Manager Sprzedaży
 

kom. +48 604 496 932 e-mail pbialkowski@nomaxtrading.eu

ODDZIAŁ RYBNIK
ul. Prosta 15, 44-200 Rybnik
czynne: Pn.-Pt.: 7:00 - 15:00

tel. +48 32 422 40 14 fax +48 32 422 40 14 e-mail rybnik@nomaxtrading.eu

Ewa Zając
Kierownik oddziału Rybnik
 

kom. +48 604 496 933 e-mail ezajac@nomaxtrading.eu

Anna Domagała EN EN
Wiceprezes Zarządu
Dyrektor ds. Sprzedaży Zagranicznej

tel. + 48 32 390 81 06 fax + 48 32 390 81 99 kom. +48 604 582 418 e-mail adomagala@nomaxtrading.eu

Bartłomiej Bock EN EN
International Sales Manager
 

tel. +48 32 390 81 25 fax +48 32 390 81 99 kom. +48 508 278 965 e-mail bbock@nomaxtrading.eu

Szymon Komada EN
International Sales Manager
 

tel. +48 32 390 81 23 fax +48 32 390 81 99 kom. +48 508 278 969 e-mail skomada@nomaxtrading.eu

Łukasz Sikora EN EN
International Sales Manager
 

tel. +48 32 390 81 36 fax +48 32 390 81 99 kom. +48 506 637 433 e-mail lsikora@nomaxtrading.eu

Agata Reimer EN EN
International Sales Manager
 

tel. +48 32 390 81 73 fax +48 32 390 81 99 kom. +48 604 448 336 e-mail areimer@nomaxtrading.eu

Ewelina Michalak
Wiceprezes Zarządu
Dyrektor ds. Logistyki

tel. +48 32 450 20 88 fax +48 32 450 20 73 kom. +48 604 496 931 e-mail emichalak@nomaxtrading.eu

Joanna Kurek
Kierownik Działu Logistyki
 

tel. +48 32 450 20 75 fax +48 32 450 20 73 kom. +48 508 278 628 e-mail jkurek@nomaxtrading.eu

Karolina Zowiślok
Specjalista ds. Logistyki
 

tel. +48 32 450 20 87 fax +48 32 450 20 73 kom. +48 500 064 494 e-mail kzowislok@nomaxtrading.eu

Michał Ruski
Specjalista ds. Logistyki
 

tel. +48 32 450 20 98 fax +48 32 450 20 73 kom. + 48 516 706 717 e-mail mruski@nomaxtrading.eu

Marta Woźnica
Specjalista ds. Logistyki
 

tel. +48 32 707 45 32 fax +48 32 450 20 73 kom. + 48 504 952 634 e-mail mwoznica@nomaxtrading.eu

Oddział Radzionków
ul. Sikorskiego 9-11, 41-922 Radzionków
czynne: Pn.-Pt.: 7:00 - 16:00

tel. +48 32 450 20 71-72 fax +48 32 450 20 73 e-mail radzionkow@nomaxtrading.eu

Dział Marketingu
Kontakt
 

tel. +48 32 390 81 55 fax +48 32 390 81 99 e-mail marketing@nomaxtrading.eu

Andrzej Noszczyński
Specjalista ds. Marketingu
 

tel. +48 32 390 81 75 fax +48 32 390 81 99 kom. +48 508 278 719 e-mail anoszczynski@nomaxtrading.eu

Kamila Gawenda
Koordynator ds. Sprzedaży i Marketingu
 

tel. +48 32 390 81 52 fax +48 32 390 81 99 kom. +48 505 953 183 e-mail kgawenda@nomaxtrading.eu

Masz pytania dotyczące naszych produktów? Dowiedz się więcej już teraz! Skorzystaj z możliwości kontaktu.

Newsletter

Aktualności. Nowości produktowe. Bieżące wydarzenia