Kariera

Skuteczna działalność firmy opiera się na dynamicznym zespole pracowników, dlatego też dokładamy wszelkich starań, żeby to właśnie kreatywni, pełni energii pracownicy stanowili jeden z filarów naszej działalności.

Firma Nomax Trading jest otwarta na współpracę z doświadczonymi pracownikami, a także z osobami dopiero rozpoczynającymi swoją karierę. Jeżeli jesteś kreatywny, gotowy na nowe wyzwania, masz głowę pełną pomysłów, w których chcesz się realizować – wyślij swoją aplikację (cv oraz list motywacyjny) na adres email: rekrutacja@grupanomax.pl z zaznaczeniem stanowiska lub działu, który Cię interesuje lub odpowiedz na konkretną ofertę pracy.

Jak rozpocząć przygodę z nami?

  • 1

    ETAP I APLIKACJA

    Nasze oferty pracy są dostępne na stronie internetowej oraz na portalach internetowych publikujących ogłoszenia o pracy.

    Aby wziąć udział w rekrutacji należy przesłać swoje cv oraz list motywacyjny lub wypełnić kwestionariusz osobowy.

  • 2

    ETAP II ROZMOWA KWALIFIKACYJNA

    Na podstawie analizy zgłoszeń aplikacyjnych oraz innych nadesłanych dokumentów wybrani kandydaci są zapraszani na rozmowę kwalifikacyjną w siedzibie spółki z pracownikiem działu personalnego i przyszłym przełożonym.

    W zależności od potrzeb rozmowa może się odbywać dwuetapowo, o czym kandydat zostanie poinformowany w czasie pierwszej wizyty.

    Podczas spotkania chcemy poznać doświadczenie zawodowe, wykształcenie, umiejętności i preferencje, a także oczekiwania wobec firmy i powody, dla których Kandydat zainteresował się danym stanowiskiem.

  • 3

    ETAP III

    Ustalenie warunków zatrudnienia dla wybranych kandydatów lub informacja odmowna dla osób, którym nie została przedstawiona oferta pracy.

Dostępne stanowiska

Operator Produkcji

Jesteśmy wiodącym dostawcą opakowań dla przemysłu mięsnego, od prawie 30 lat pozostajemy w ścisłej czołówce producentów siatek wędliniarskich oraz osłonek tekstylnych na rynkach całego świata.

Dostarczamy produkty do ponad 1200 zakładów mięsnych i hurtowni w Polsce. Za granicą nasze produkty dostępne są poprzez sieć ponad 100 dystrybutorów. Jesteśmy obecni w Europie, Azji, Ameryce Północnej i Południowej Afryce oraz Australii.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

OPERATOR PRODUKCJI

Opis stanowiska:

  • praca przy linii produkcyjnej
  • kontrola jakości
  • monitorowanie prawidłowego procesu produkcji

Wymagania:

  • dyspozycyjność do podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • mile widziane posiadanie książeczki sanitarno-epidemiologicznej

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • multikarnet uprawniający do bezpłatnego korzystania z obiektów sportowych i rekreacyjnych

Prosimy o przesyłanie CV drogą elektroniczną w na adres e-mail: hr@nomax.pl